Jeśli chcesz kupić od nas regenerowaną skrzynię biegów, musimy najpierw ustalić, która skrzynia biegów jest właściwa. W tym celu potrzebujemy informacji o symbolu/kodzie skrzyni biegów. Jeśli nie znasz kodu skrzyni biegów, poprosimy Cię o numer VIN (numer nadwozia) Twojego samochodu i na podstawie tego numeru będziemy w stanie znaleźć odpowiednią skrzynię biegów.

Poniżej znajduje się kilka ważnych informacji o tym, jak pracujemy:

– Nasze regenerowane skrzynie biegów sprzedajemy wyłącznie na zasadzie wymiany. Oznacza to, że klient musi zwrócić swoją uszkodzoną skrzynię biegów. Zanim ona dotrze do naszej siedziby, pobieramy depozyt w wysokości 50% wartości skrzyni biegów. Po otrzymaniu uszkodzonej skrzyni biegów zwracamy depozyt na konto bankowe klienta. Zwrot ten jest jednym z warunków 12-miesięcznej gwarancji na nasze skrzynie biegów.

-Sam proces sprzedaży wygląda następująco: gdy Klient zostanie poinformowany o naszej konkretnej ofercie i zdecyduje się ją zaakceptować, my jako firma wystawimy fakturę (lub płatność gotówką, jeśli Klient zdecyduje się na odbiór własny). Kwota faktury uwzględnia cenę skrzyni biegów oraz koszty przesyłki (w przypadku wysyłki skrzyni biegów za pośrednictwem firmy kurierskiej lub spedytora). Po opłaceniu przez klienta faktury i kaucji wyślemy zregenerowaną skrzynię biegów w ciągu 1-2 dni. W przypadku wysyłki za pośrednictwem przewoźnika skrzynia biegów jest wysyłana na półpalecie. Najpopularniejszą metodą wysyłki jest jednak kurier UPS. W takim przypadku skrzynia biegów jest pakowana w plastikową skrzynkę o wymiarach 80x50x30. Znajdziesz w nim – oprócz naszej przekładni – potwierdzenie nadania przesyłki zwrotnej oraz dwa certyfikaty gwarancyjne.

Potwierdzenie nadania przesyłki zwrotnej: Gdy nasza skrzynia biegów dotrze do klienta, następnego dnia zorganizujemy odbiór starej skrzyni biegów przez kuriera UPS (po uzgodnieniu możliwy jest również późniejszy termin jednak nie później niż w przeciągu 14 dni). Twoja uszkodzona skrzynia biegów powinna być zapakowana w to samo pudełko, w którym dostarczyliśmy Ci naszą skrzynię biegów. Do paczki należy również dołączyć nasz list przewozowy.

Dwa certyfikaty gwarancyjne: Jak już wspomnieliśmy, do skrzyni biegów dołączone są dwa certyfikaty gwarancyjne. Klient powinien podpisać obie karty, zeskanować je i przesłać nam ich skan lub kopię można wysłać również listem na adres korespondencyjny podany na dokumencie. Jest to ważne, ponieważ zwrot uszkodzonej skrzyni biegów i przesłanie podpisanej karty gwarancyjnej to dwa warunki 12-miesięcznej gwarancji na naszą skrzynię biegów.

Masz jakieś pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy i pomożemy ze skrzynią!

kpmotors service