Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi (regeneracja skrzyni biegów), musimy najpierw ustalić, jaką dokładnie skrzynię biegów potrzebujesz. W tym celu potrzebujemy informacji o symbolu/kodzie Twojej skrzyni biegów. Jeśli nie znasz kodu skrzyni biegów, poprosimy Cię o podanie numeru nadwozia (VIN) Twojego samochodu.

Będziemy również potrzebować informacji o usterce, problemach i objawach, aby określić rodzaj prawdopodobnego uszkodzenia skrzyni biegów. Jeśli jest to możliwe, możemy podać przybliżony koszt naprawy lub przeglądu. W większości przypadków jest to jednak możliwe dopiero po dostarczeniu skrzyni biegów do naszego warsztatu, rozebraniu jej na części i dokładnym zbadaniu. Jeśli zdecydujesz się na naszą usługę, odbierzemy od Ciebie uszkodzoną skrzynię biegów (kurierem lub przewoźnikiem).

Następnie wyremontujemy ją i wyślemy Tobie gotową skrzynię biegów po opłaceniu naszej faktury (która obejmuje cenę naszej usługi i koszty wysyłki). W paczce (lub na półpalecie) ze skrzynią biegów znajdują się również dwa certyfikaty gwarancyjne. Klient powinien je podpisać, zeskanować i przesłać skan do nas lub kopię dokumentu można wysłać również listem na podany adres.

Jest to ważne, ponieważ przesłanie podpisanej karty gwarancyjnej jest warunkiem udzielenia przez nas 12-miesięcznej gwarancji na naprawione podzespoły skrzyni biegów.

Masz jakieś pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy i pomożemy ze skrzynią!

kpmotors service